28 stycznia 2015

Szanowni Państwo,

Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku zamierzamy rozpocząć budowę nowego zakładu produkcyjnego w Skierniewicach przy ulicy Fabrycznej. Planowany zakres inwestycji obejmuje wybudowanie jednokondygnacyjnej hali produkcyjnej o powierzchni ca. 4500m2, połączonej z halą magazynową ca. 1500m2 oraz, stanowiącego integralną część zabudowy, budynku biurowego, dwukondygnacyjnego o łącznej powierzchni 1000 m2.

W budowanym zakładzie planujemy uruchomić produkcję w warunkach wysokiej czystości. Mamy na ten cel przyznane dofinansowanie z BGK w ramach działania PO IG 4.3. „Kredyt technologiczny”. Planowana zabudowa pomieszczenia czystego: czerwiec – sierpień 2015. Przewidywana całkowita powierzchnia ok 500m2. Klasa czystości ISO 6-7. Inwestycja obejmuje koncepcję, projekt, dostawę, montaż, uruchomienie, i certyfikowanie ww. pomieszczenia wraz z konieczną infrastrukturą techniczną (HVAC, teletechnika) oraz szkoleniem personelu.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci wzięcia udziału w planowanej przez nas inwestycji. Po otrzymaniu potwierdzenia i podpisanego oświadczenia o zachowaniu poufności prześlemy Państwu dokumenty zapytania ofertowego.

Aktualności

28 stycznia 2015

Wspieranie ubogich i niepełnosprawnych pozwala na potwierdzenie słów Antoine de Saint-Exupery :

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić.”

28 stycznia 2015

Od czerwca 2013 r. zakład Topsil w Słubicy wyposażony jest w precyzyjne urządzenie pomiarowe Pixargus.

Umożliwia ono kontrolę pięciu różnych wymiarów wytłaczanego profilu w linii oraz pozwala reagować na ewentualne odchylenie w czasie rzeczywistym…

28 stycznia 2015

W 2015 roku planowane jest zakończenie inwestycji w nowy zakład produkcyjny Topsil Global na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Skierniewicach.

Nowopowstały budynek o powierzchni ponad 5000 m kw. będzie wyposażony w pomieszczenia sterylne (cleanroom) klasy ISO 7.

28 stycznia 2015

W tym roku drużyna TOPSIL GLOBAL po raz drugi wzięła udział w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim w Chorwacji.

28 stycznia 2015

W dniach 24-26 września Topsil Global prezentował swoją ofertę na targach Alihankinta w Tampere w Finlandii.

28 stycznia 2015

We 2014 roku TOPSIL GLOBAL uruchomił nowy zakład produkcyjny w Szanghaju, który specjalizuje się w produkcji części z wtryskiwanego silikonu.

Pierwsze produkowane tam wyroby silikonowe są przeznaczone do urządzeń gospodarstwa domowego oraz do oświetlenia.

28 stycznia 2015

Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku zamierzamy rozpocząć budowę nowego zakładu produkcyjnego w Skierniewicach przy ulicy Fabrycznej.

Planowany zakres inwestycji obejmuje wybudowanie jednokondygnacyjnej hali produkcyjnej o powierzchni ca. 4500m2, połączonej z halą magazynową ca. 1500m2 oraz, stanowiącego integralną część zabudowy, budynku biurowego, dwukondygnacyjnego o łącznej powierzchni 1000 m2.