28 stycznia 2015

Od czerwca 2013 r. zakład Topsil w Słubicy wyposażony jest w precyzyjne urządzenie pomiarowe Pixargus.

Umożliwia ono kontrolę pięciu różnych wymiarów wytłaczanego profilu w linii oraz pozwala reagować na ewentualne odchylenie w czasie rzeczywistym, bez konieczności zatrzymywania procesu produkcyjnego. Dlatego właśnie Topsil Global to marka charakteryzująca się niezawodnością, precyzją oraz najwyższymi normami jakości.

Aktualności

28 stycznia 2015

Wspieranie ubogich i niepełnosprawnych pozwala na potwierdzenie słów Antoine de Saint-Exupery :

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić.”

28 stycznia 2015

Od czerwca 2013 r. zakład Topsil w Słubicy wyposażony jest w precyzyjne urządzenie pomiarowe Pixargus.

Umożliwia ono kontrolę pięciu różnych wymiarów wytłaczanego profilu w linii oraz pozwala reagować na ewentualne odchylenie w czasie rzeczywistym…

28 stycznia 2015

W 2015 roku planowane jest zakończenie inwestycji w nowy zakład produkcyjny Topsil Global na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Skierniewicach.

Nowopowstały budynek o powierzchni ponad 5000 m kw. będzie wyposażony w pomieszczenia sterylne (cleanroom) klasy ISO 7.

28 stycznia 2015

W tym roku drużyna TOPSIL GLOBAL po raz drugi wzięła udział w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim w Chorwacji.

28 stycznia 2015

W dniach 24-26 września Topsil Global prezentował swoją ofertę na targach Alihankinta w Tampere w Finlandii.

28 stycznia 2015

We 2014 roku TOPSIL GLOBAL uruchomił nowy zakład produkcyjny w Szanghaju, który specjalizuje się w produkcji części z wtryskiwanego silikonu.

Pierwsze produkowane tam wyroby silikonowe są przeznaczone do urządzeń gospodarstwa domowego oraz do oświetlenia.

28 stycznia 2015

Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku zamierzamy rozpocząć budowę nowego zakładu produkcyjnego w Skierniewicach przy ulicy Fabrycznej.

Planowany zakres inwestycji obejmuje wybudowanie jednokondygnacyjnej hali produkcyjnej o powierzchni ca. 4500m2, połączonej z halą magazynową ca. 1500m2 oraz, stanowiącego integralną część zabudowy, budynku biurowego, dwukondygnacyjnego o łącznej powierzchni 1000 m2.