Jesteśmy liderem na polskim rynku przetwórstwa silikonów i stale umacniamy pozycję na innych rynkach. Obecnie eksportujemy nasze produkty do czterdziestu krajów na całym świecie i konsekwentnie dążymy do znalezienia się w czołówce europejskich firm z naszej branży. Wciąż doskonalimy jakość wyrobów, jednocześnie ograniczając oddziaływanie na środowisko. Wykorzystujemy zintegrowany system zarządzania jakością, który pozwala nam oferować wyroby renomowanym odbiorcom z całego świata. Potwierdzeniem spełniania przez nas wysokich standardów jakości są certyfikaty ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015. Wraz z powstaniem nowego zakładu w Skierniewicach wdrożyliśmy też normę ISO13485:2016 dla specjalistycznych wyrobów do zastosowań medycznych, w bezpośrednim kontakcie z organizmem pacjenta.

Kompleksowe zaplecze produkcyjne, wsparte doświadczeniem.

Nowoczesny park maszynowy TOPSIL GLOBAL pozwala nam produkować wyroby spełniające najwyższe parametry jakościowe, pracujące w najbardziej wymagających warunkach. Zaufały nam największe międzynarodowe koncerny, dla których dbałość o jakość produktów i prestiż marki jest kluczowym kryterium wyboru partnera.

Inwestycje

Inwestujemy w najnowsze rozwiązania dostępne w branży. Systemy do kontroli wizyjnej w linii, podajniki sterowane elektronicznie, sprzężenie zwrotne na liniach do wytłaczania czy oprogramowanie do symulacji procesów produkcyjnych to tylko niektóre z naszych ostatnich inwestycji. Uruchomiony w 2017 roku zakład w Skierniewicach spełnia najwyższe światowe standardy dla przetwórstwa materiałów elastycznych, w szczególności pod względem kontrolowanych warunków produkcyjnych do zastosowań w medycynie i wyrobach do kontaktu z żywnością.

Ekologia

Dbałość o środowisko to dla nas jedna z najważniejszych zasad prowadzenia działalności. Już w powstałym w 2005 roku zakładzie w Słubicy zastosowaliśmy takie rozwiązania, jak rekuperacja ciepła z hal produkcyjnych, żeby zmniejszać zużycie energii. W nowym zakładzie w Skierniewicach inteligentny system zarządzania budynkiem (BMS) zapewnia optymalne wykorzystanie zasobów poprzez automatyczne sterowanie światłem, wentylacją czy klimatyzacją. Woda wykorzystywana w procesie produkcji krąży w obiegu zamkniętym, dlatego żaden z naszych zakładów nie produkuje ścieków, za wyjątkiem socjalno-bytowych.

Jakość

Zarządzanie przez jakość i dbałość o środowisko to dla nas podstawowe standardy. Legitymujemy się certyfikatami na zgodność z normami ISO 9001:2015, DIN EN ISO 14001:2015 oraz ISO 13485:2016 wydanymi przez renomowaną jednostkę certyfikującą DQS. Zintegrowany system informatyczny ERP zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi procesami w firmie i pozwala nam planować optymalne wykorzystanie zasobów.


Polityka jakości

 

 

Zobacz dokument


Nasze certyfikaty


Jak nas znaleźć?
Excellence in processing of silicone & TPE