Jesteśmy liderem na polskim rynku przetwórstwa silikonów i stale umacniamy pozycję na innych rynkach. Obecnie eksportujemy nasze produkty do czterdziestu krajów na całym świecie i konsekwentnie dążymy do znalezienia się w czołówce europejskich firm z naszej branży. Wciąż doskonalimy jakość wyrobów, jednocześnie ograniczając oddziaływanie na środowisko. Wykorzystujemy zintegrowany system zarządzania jakością, który pozwala nam oferować wyroby renomowanym odbiorcom z całego świata. Potwierdzeniem spełniania przez nas wysokich standardów jakości są certyfikaty ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015. Wraz z powstaniem nowego zakładu w Skierniewicach wdrożyliśmy też normę ISO13485:2016 dla specjalistycznych wyrobów do zastosowań medycznych, w bezpośrednim kontakcie z organizmem pacjenta.

Kompleksowe zaplecze produkcyjne, wsparte doświadczeniem.

Nowoczesny park maszynowy TOPSIL GLOBAL pozwala nam produkować wyroby spełniające najwyższe parametry jakościowe, pracujące w najbardziej wymagających warunkach. Zaufały nam największe międzynarodowe koncerny, dla których dbałość o jakość produktów i prestiż marki jest kluczowym kryterium wyboru partnera.

Inwestycje

Inwestujemy w najnowsze rozwiązania dostępne w branży. Systemy do kontroli wizyjnej w linii, podajniki sterowane elektronicznie, sprzężenie zwrotne na liniach do wytłaczania czy oprogramowanie do symulacji procesów produkcyjnych to tylko niektóre z naszych ostatnich inwestycji. Uruchomiony w 2017 roku zakład w Skierniewicach spełnia najwyższe światowe standardy dla przetwórstwa materiałów elastycznych, w szczególności pod względem kontrolowanych warunków produkcyjnych do zastosowań w medycynie i wyrobach do kontaktu z żywnością.

Ekologia

Dbałość o środowisko to dla nas jedna z najważniejszych zasad prowadzenia działalności. Już w powstałym w 2005 roku zakładzie w Słubicy zastosowaliśmy takie rozwiązania, jak rekuperacja ciepła z hal produkcyjnych, żeby zmniejszać zużycie energii. W nowym zakładzie w Skierniewicach inteligentny system zarządzania budynkiem (BMS) zapewnia optymalne wykorzystanie zasobów poprzez automatyczne sterowanie światłem, wentylacją czy klimatyzacją. Woda wykorzystywana w procesie produkcji krąży w obiegu zamkniętym, dlatego żaden z naszych zakładów nie produkuje ścieków, za wyjątkiem socjalno-bytowych.

Jakość

Zarządzanie przez jakość i dbałość o środowisko to dla nas podstawowe standardy. Legitymujemy się certyfikatami na zgodność z normami ISO 9001:2015, DIN EN ISO 14001:2015 oraz ISO 13485:2016 wydanymi przez renomowaną jednostkę certyfikującą DQS. Zintegrowany system informatyczny ERP zapewnia pełną kontrolę nad wszystkimi procesami w firmie i pozwala nam planować optymalne wykorzystanie zasobów.


Polityka 2021

 

 

Pobierz plik PDF

Zakres ZSZ

 

 

Pobierz plik PDF

Polityka 2020

 

 

Pobierz plik PDF

Kodeks etyczny

 

 

Pobierz plik PDF


Nasze certyfikaty


Jak nas znaleźć?
Excellence in processing of silicone & TPE

Słubica

Zakład produkcyjny Słubica

ul. Graniczna 6
96 321 Słubica B
Tel.: +48 46 819 30 40
e-mail: kontakt@topsilglobal.com

Skierniewice

Zakład produkcyjny Skierniewice

ul. Fabryczna 78
96-100 Skierniewice
Tel.: +48 46 819 30 00
e-mail: kontakt@topsilglobal.com

Zakład produkcyjny
Słubica

ul. Graniczna 6
96 321 Słubica B
Tel.: +48 46 819 30 40
e-mail: kontakt@topsilglobal.com

Zakład produkcyjny
Skierniewice

ul. Fabryczna 78
96-100 Skierniewice
Tel.: +48 46 819 30 00
e-mail: kontakt@topsilglobal.com

Formularz kontaktowy