28 stycznia 2015

Wspieranie ubogich i niepełnosprawnych pozwala na potwierdzenie słów Antoine de Saint-Exupery : „Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić.”

Topsil Global stara się pomagać najbardziej potrzebującym. „Strefa Dzieciom” to jedna z największych charytatywnych akcji świątecznych dla dzieci w Łodzi. Została w 2013 roku po raz 14. sfinansowana z pieniędzy ofiarowanych przez ponad 50 firm, które działają w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej lub współpracują ze Strefą, w tym również przez Topsil Global. Dzięki hojności sponsorów dzieci mogły zostać  obdarowane paczkami świątecznymi oraz miały możliwość obejrzeć spektakl Zorro.

Uszczęśliwienie najmłodszych niesie wiele satysfakcji oraz ukazuje, że pomimo wzrastającej obojętności w społeczeństwie, zawsze można spotkać pomocną dłoń.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia:
http://www.sse.lodz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1001:strefa-dzieciom-usmiech-dzieci-jest-najwazniejszy&catid=101&Itemid=448&lang=pl

Aktualności

28 stycznia 2015

Wspieranie ubogich i niepełnosprawnych pozwala na potwierdzenie słów Antoine de Saint-Exupery :

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić.”

28 stycznia 2015

Od czerwca 2013 r. zakład Topsil w Słubicy wyposażony jest w precyzyjne urządzenie pomiarowe Pixargus.

Umożliwia ono kontrolę pięciu różnych wymiarów wytłaczanego profilu w linii oraz pozwala reagować na ewentualne odchylenie w czasie rzeczywistym…

28 stycznia 2015

W 2015 roku planowane jest zakończenie inwestycji w nowy zakład produkcyjny Topsil Global na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Skierniewicach.

Nowopowstały budynek o powierzchni ponad 5000 m kw. będzie wyposażony w pomieszczenia sterylne (cleanroom) klasy ISO 7.

28 stycznia 2015

W tym roku drużyna TOPSIL GLOBAL po raz drugi wzięła udział w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim w Chorwacji.

28 stycznia 2015

W dniach 24-26 września Topsil Global prezentował swoją ofertę na targach Alihankinta w Tampere w Finlandii.

28 stycznia 2015

We 2014 roku TOPSIL GLOBAL uruchomił nowy zakład produkcyjny w Szanghaju, który specjalizuje się w produkcji części z wtryskiwanego silikonu.

Pierwsze produkowane tam wyroby silikonowe są przeznaczone do urządzeń gospodarstwa domowego oraz do oświetlenia.

28 stycznia 2015

Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku zamierzamy rozpocząć budowę nowego zakładu produkcyjnego w Skierniewicach przy ulicy Fabrycznej.

Planowany zakres inwestycji obejmuje wybudowanie jednokondygnacyjnej hali produkcyjnej o powierzchni ca. 4500m2, połączonej z halą magazynową ca. 1500m2 oraz, stanowiącego integralną część zabudowy, budynku biurowego, dwukondygnacyjnego o łącznej powierzchni 1000 m2.